
W dniu wczorajszym, podczas sesji Rady Miejskiej, Burmistrz Stanisław Garbacz otrzymał jednogłośne wotum zaufania oraz absolutorium.
Głosowania poprzedziły prezentacja raportu o stanie Gminy i Miasta Ulanów za 2025 rok oraz sprawozdania finansowego za ubiegły rok. Po wysłuchaniu, debacie i analizie przedstawionych danych, radni – przy stuprocentowej frekwencji – jednogłośnie udzielili Burmistrzowi poparcia i złożyli gratulacje.
Burmistrz dziękując za wotum zaufania i absolutorium zaznaczył - miniony rok dla Gminy i Miasta Ulanów był czasem wytężonej pracy, wielu wyzwań, ale i znaczących sukcesów. Dzięki odpowiedzialnej polityce finansowej, zaangażowaniu pracowników Urzędu Gminy i jednostek organizacyjnych, radnych, sołtysów, organizacji pozarządowych, a także poszczególnych mieszkańców Gminy udało nam się zrealizować szereg kluczowych inwestycji. Zrównoważony rozwój gminy nie byłby jednak możliwy bez Państwa aktywnego udziału. Dziękuję wszystkim za współpracę i zaangażowanie w rozwój naszej Gminy.
