Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Miasto Ulanów

Podpisanie umowy na remont i przebudowę dróg w gminie Ulanów

W Urzędzie Gminy i Miasta w Ulanowie w obecności Wiceministra Infrastruktury Rafała Webera, Starosty Niżańskiego Roberta Bednarza i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Ulanowie Wacława Piędla podpisano umowę z wykonawcą na remont drogi na ul. Cegielnianej w Wólce Tanewskiej oraz przebudowę dróg w Kurzynie Małej i Kurzynie Średniej. Inwestycję tą wykona firma ZOMIX Grzegorz Zaleśny, Piotr Zaleśny Spółka Komandytowa z Niska. Termin wykonania zadania – do 2 miesięcy od podpisania umowy.

Gmina realizuje inwestycję przy udziale środków pozyskanych w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w kwocie 271 503 zł oraz wkładu własnego Gminy. Całkowity koszt inwestycji to 543 007, 77 zł.

Umowę z ramienia Gminy podpisali Burmistrz Stanisław Garbacz oraz Skarbnik Tomasz Siorek, natomiast ze strony wykonawcy – Grzegorz Zaleśny.

Autor: Andrzej Drzewi

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-05-19 08:01:54przez: Andrzej Drzewi
Opublikowano:2023-05-19 00:00:00przez: Andrzej Drzewi
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy i Miasta w Ulanowie
Odwiedziny:298

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo