Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Miasto Ulanów

Na terenie Gminy Ulanów zostaną wykonane zbiorniki retencyjne

Burmistrz Gminy i Miasta Ulanów Stanisław Garbacz i Skarbnik Gminy Tomasz Siorek podpisali z wykonawcą zadania Mieczysławem Siemaszek umowę na kolejną inwestycję w Gminie Ulanów. Tym razem będą to zbiorniki retencyjne. W ramach zadania powstaną cztery nowe zbiorniki retencyjne w miejscowościach Bieliniec, Bieliny, Bukowina i Dąbrowica oraz odmulony zostanie istniejący zbiornik w Ulanowie. Przy podpisaniu umowy obecni byli Wiceminister Infrastruktury Rafał Weber, Starosta Niżański Robert Bednarz i Przewodniczący Rady Miejskiej w Ulanowie Wacław Piędel.

Wykonawcą zadania jest firma Zakład Usług Wodno-Melioracyjnych i Rekultywacji Sp. J. Mieczysław Siemaszek, Antoni Gancarz z Sandomierza. Termin wykonania zadania – do 14 miesięcy od podpisania umowy.

Gmina Ulanów pozyskała środki finansowe w ramach Polskiego Ładu w wysokości 85 % inwestycji, co stanowi kwotę 4 307 035, 85 zł, pozostała część to wkład własny Gminy. Całkowity koszt inwestycji wynosi 5 067 100,99 zł.

Materiał filmowy TVM Stalowa Wola dot. wydarzenia: https://tvmstalowawola.pl/wkrotce-ruszy-budowa-4-zbiornikow-retencyjno-rekreacyjnych-w-gminie-ulanow/

Autor: Magdalena Hasiak

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-05-19 08:29:05przez: Magdalena Hasiak
Opublikowano:2023-05-19 00:00:00przez: Andrzej Drzewi
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy i Miasta w Ulanowie
Odwiedziny:725

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo