Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Miasto Ulanów

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

na podstawie darmowego zdjęcia z serwisu Unsplash, aut. Zbynek Burivala

Dziś, 21 czerwca, kończy się rok szkolny 2023/2024. Z tej okazji  pragnę przekazać najserdeczniejsze życzenia Dyrekcji, Nauczycielom, Wychowawcom, Rodzicom i przede wszystkim Uczniom. Po intensywnym roku pełnym wyzwań, nauki i sukcesów nadszedł wyczekiwany czas wakacji.

Całemu Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Administracji i Obsługi składam wyrazy uznania za ich codzienną ciężką pracę, zaangażowanie i troskę o naszych uczniów. Rodzicom dziękuję za wsparcie zarówno wysiłków Waszych dzieci, jak i działań placówek oświatowych. Najgorętsze życzenia kieruję do Was, drodzy Uczniowie, gratulując Wam wytrwałości i osiągnięć. Wiem jak wieli wysiłku włożyliście w miniony rok szkolny. Niech wakacje będą czasem radości, odpoczynku i zbierania sił na kolejny rok szkolny. Absolwentom życzę pomyślnego startu w dorosłe życie oraz spełnienia marzeń związanych z wyborem przyszłej ścieżki edukacyjnej.

Życzę wszystkim wspaniałych, słonecznych i pełnych radości wakacji.

Burmistrz Gminy i Miasta Ulanów
Stanisław Garbacz  

Autor: Paweł Pasztaleniec

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2024-06-21 14:45:31przez: Paweł Pasztaleniec
Opublikowano:2024-06-21 00:00:00przez: Paweł Pasztaleniec
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy i Miasta w Ulanowie
Odwiedziny:128

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo