Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Miasto Ulanów

Rajd Super Sprint Flisak w gminie Ulanów

Rajd FLISAK to emocjonujące wydarzenie motoryzacyjne, które odbyło się w gminie Ulanów 23 czerwca 2024 roku. Zawodnicy mieli okazję zmierzyć się na trasie Super Sprintu, będącego częścią Mistrzostw Okręgu PZM w Rzeszowie. Organizatorem rajdu był Automobilklub Stalowa Wola, który zapewnił uczestnikom przejazdy próbne o długości 2 km, pokonując ją trzykrotnie, co pozwoliło na pełne wykorzystanie ich umiejętności i szybkości. Start i meta zlokalizowane były w miejscowości Dąbrówka. Impreza ta przyciągnęła wielu entuzjastów motosportu, a także była doskonałą okazją do podziwiania umiejętności kierowców oraz ich zespołów.

Ogłoszenie wyników rajdu i wręczenie pucharów odbyło się na terenie FHP Stacja Paliw – Dąbrówka. Podczas uroczystości, w imieniu władz samorządowych, puchary wręczał Burmistrz Gminy i Miasta Ulanów Stanisław Garbacz. Dyrektor Automobilklubu Stalowa Wola Henryk Drzymała, dziękując sponsorom, uczestnikom i organizatorom, skierował szczególne podziękowania do władz Powiatu Niżańskiego oraz Gminy i Miasta Ulanów. To dzięki nim można było zorganizować i przeprowadzić w bezpieczny sposób organizowany rajd.

Rajd samochodowy to wydarzenie niecodziennie, które promuje naszą Gminę. Dla mieszkańców gminy Ulanów i okolic był to dzień pełen adrenaliny i motoryzacyjnych wrażeń, który z pewnością na długo zostanie w pamięci uczestników i kibiców.

Autor: Wacław Rzekęć

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2024-06-25 11:53:54przez: Wacław Rzekęć
Opublikowano:2024-06-25 00:00:00przez: Wacław Rzekęć
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy i Miasta w Ulanowie
Odwiedziny:125

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo