Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Miasto Ulanów

Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy radośnie bawili się z okazji Dnia Dziecka

Gminne obchody Dnia Dziecka rozpoczęły się o godzinie 14:00 na placu przy Gminnym Centrum Kultury oraz Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ulanowie. Na scenie tego dnia królowały dzieci i młodzież z miejscowej szkoły, które uświetniły imprezę występami tanecznymi i wokalnymi. Burmistrz Stanisław Garbacz i wszyscy rodzice byli pod wrażeniem zdolności artystycznych uczniów.

Na dzieci czekało wiele atrakcji m.in.: dmuchany plac zabaw ze zjeżdżalniami i euro-bungee. Wśród najmłodszych ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zabawy animacyjne, konkursy, gry, puszczanie dużych baniek mydlanych oraz salon urody, gdzie można było skorzystać z usługi malowania buziek, tatuaży, zaplatania kolorowych warkoczyków. W przerwie licznych zabaw na dzieci czekał słodki poczęstunek.

Słoneczna pogoda oraz bogaty program rozrywkowy dostosowany do wieku uczestników okazały się niezwykle ciekawą propozycją spędzenia niedzielnego popołudnia. Z zaproszenia Burmistrza Gminy i Miasta Ulanów oraz współorganizatorów ochoczo skorzystały dzieci i całe rodziny.

Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia: Gminnemu Centrum Kultury, Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Ulanowie, Harcerzom z 9 WDH „Eldorado” im. Andrzeja Pityńskiego oraz przedstawicielom KGW w Bukowinie i Gliniance za zorganizowanie stoiska gastronomicznego.

Zdjęcia: GCK w Ulanowie

Autor: Andrzej Drzewi

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-06-06 14:36:33przez: Andrzej Drzewi
Opublikowano:2023-06-06 00:00:00przez: Andrzej Drzewi
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy i Miasta w Ulanowie
Odwiedziny:504

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo