Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Miasto Ulanów

Koncert Seniorów w Ulanowie

Seniorzy z Gminy i Miasta Ulanów oraz Seniorzy z ościennych gmin zaprezentowali swoje talenty artystyczne podczas Koncertu "Seniorzy Seniorom i nie tylko".  Koncert zorganizowany w sali widowiskowej GCK w Ulanowie był wspaniałą okazją dla Seniorów do spotkania towarzyskiego w szerokim gronie i wspólnej zabawy. Poszczególne grupy Seniorów zaprezentowały krótkie występy artystyczne, mogliśmy podziwiać talenty wokalne, taneczne, poetyckie i aktorskie. A nade wszystko nie zabrakło dobrego humoru, uśmiechu i optymizmu. Wystąpili: Dzienny Dom Pobytu Senior+ w Ulanowie, Dzienny Dom Senior+ w Maziarni, Dzienny Dom Pobytu w Nowej Sarzynie, Dzienny Dom Pomocy w Jeżowem oraz Koło Emerytów i Rencistów w Ulanowie, Krzeszowie i w Rudniku nad Sanem.

W imieniu władz samorządu Powiatu Niżańskiego oraz Gminy i Miasta Ulanów serdeczne podziękowania oraz najlepsze życzenia wszystkim Seniorom oraz organizatorom koncertu złożyli Wicestarosta Adam Mach, Wiceprzewodnicząca  Rady Powiatu, Sekretarz Gminy i Miasta Magdalena Hasiak  oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Ulanowie Wacław Piędel.

Organizatorami spotkania byli Burmistrz Gminy i Miasta Ulanów, Gminne Centrum Kultury w Ulanowie oraz Dzienny Dom Pobytu Senior+ w Ulanowie.

https://tvmstalowawola.pl/seniorzy-seniorom-i-nie-tylko/

zdjęcia: GCK w Ulanowie

Autor: Magdalena hasiak

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2024-02-09 12:06:47przez: Magdalena hasiak
Opublikowano:2024-02-09 00:00:00przez: Admin
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy i Miasta w Ulanowie
Odwiedziny:253

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo